Speelschema Eredivisie seizoen 2018|2019
1. zondag 12 augustus | Vitesse vs FC Groningen | 14.30 uur
2. zondag 19 augustus | sc Heerenveen vs Vitesse | 16.45 uur
3. zondag 26 augustus | AZ vs Vitesse | 16.45 uur
4. zondag 2 september | Vitesse vs Ajax | 14.30 uur
5. zondag 16 september | PEC Zwolle vs Vitesse | 16.45 uur
6. zondag 23 september | Vitesse vs ADO Den Haag | 14.30 uur (* Airborne-wedstrijd)
7. zondag 30 september | Feyenoord vs Vitesse | 16.45 uur
8. zondag 7 oktober | Vitesse vs Heracles Almelo | 14.30 uur
9. zaterdag 20 oktober | Excelsior vs Vitesse | 18.30 uur
10. zondag 28 oktober | Vitesse vs Fortuna Sittard | 12.15 uur
11. zaterdag 3 november | PSV vs Vitesse | 20.45 uur
12. zaterdag 10 november | Vitesse vs FC Utrecht | 19.45 uur
13. zondag 25 november | Willem II vs Vitesse | 14.30 uur
14. zaterdag 1 december | Vitesse vs FC Emmen | 18.30 uur
15. zondag 9 december | NAC Breda vs Vitesse | 16.45 uur
16. zaterdag 15 december | Vitesse vs VVV-Venlo | 20.45 uur
17. zondag 23 december | De Graafschap vs Vitesse | 14.30 uur
Winterstop
18. vrijdag 18 januari | Vitesse vs Excelsior | 20.00 uur
19. zondag 27 januari | Fortuna Sittard vs Vitesse | 12.15 uur
20. zaterdag 2 februari | Vitesse vs sc Heerenveen | 18.30 uur
21. zondag 10 februari | FC Groningen vs Vitesse | 14.30 uur
22. zaterdag 16 februari | Vitesse vs Willem II | 20.45 uur
23. zondag 24 februari | FC Emmen vs Vitesse | 14.30 uur
24. zaterdag 2 maart | Vitesse vs NAC Breda | 20.45 uur
25. zondag 10 maart | Vitesse vs Feyenoord | 14.30 uur
26. zaterdag 16 maart | Heracles Almelo vs Vitesse | 20.45 uur
27. zaterdag 30 maart | ADO Den Haag vs Vitesse | 18.30 uur
28. dinsdag 2 april | Vitesse vs AZ | 18.30 uur
29. zondag 7 april | Vitesse vs PSV | 16.45 uur
30. zondag 14 april | FC Utrecht vs Vitesse | 14.30 uur
31. zaterdag 20 april | Vitesse vs PEC Zwolle | 19.45 uur
32. woensdag 24 april | Ajax vs Vitesse | 20.45 uur
33. zondag 28 april | VVV-Venlo vs Vitesse | 14.30 uur
34. zondag 12 mei | Vitesse vs De Graafschap | 14.30 uur
TOTO KNVB Beker
Eerste ronde: dinsdag 25, woensdag 26 of donderdag 27 september
Tweede ronde: dinsdag 30, woensdag 31 oktober of donderdag 1 november
Derde ronde: dinsdag 18, woensdag 19 of donderdag 20 december
Kwartfinales: dinsdag 22, woensdag 23 of donderdag 24 januari
Halve finale: dinsdag 26, woensdag 27 of donderdag 28 februari
Finale: zondag 5 mei
Play-offs Europees voetbal
Halve finale: woensdag 15 mei | 18.30 uur of 20.45 uur Halve finale: zaterdag 18 mei | 18.30 uur of 20.45 uur
Finale: woensdag 22 mei | 20.45 uur Finale: zaterdag 25 mei | 20.45 uur
Klik HIER om de agenda in jouw gewenste formaat te downloaden.