Nieuws Jong Vitesse
Competitieschema Jong Vitesse seizoen 2015 - 2016 22/07/2015

Voor Jong Vitesse begint de competitie dit seizoen op 10 augustus aanstaande met een uitwedstrijd tegen Jong FC Twente.

Jong Vitesse is de regerend beloftenkampioen. Jong FC Twente speelde afgelopen seizoen nog in de eerste divisie.

De eerste thuiswedstrijd van de Arnhemse beloften wordt op maandag 17 augustus op Papendal gespeeld tegen Jong FC Utrecht.

Competitieschema Jong Vitesse seizoen 2015 - 2016

 1. Maandag 10 augustus, 18:30 uur
     Jong FC Twente - Jong Vitesse | Trainingscentrum FC Twente
 2. Maandag 17 augustus,  18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong FC Utrecht | Nationaal Sportcentrum Papendal
 3. Dinsdag 25 augustus, 18:30 uur
     Jong Sparta Rotterdam - Jong Vitesse | Sparta Stadion
 4. Maandag 14 september  
     geen wedstrijd Jong Vitesse
 5. Maandag 28 september, 18:30 uur
     Jong Brabant United - Jong Vitesse | Stadion De Vliert
 6. Maandag 5 oktober, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong De Graafschap | Nationaal Sportcentrum Papendal
 7. Dinsdag 20 oktober, 18:30 uur
     Jong Almere City FC - Jong Vitesse | Almere City FC Stadion
 8. Maandag 2 november, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong AZ | Nationaal Sportcentrum Papendal
 9. Maandag 9 november,  18:30 uur
     Jong FC Volendam - Jong Vitesse | Kras Stadion
10. Maandag 23 november, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong Achilles '29 | Nationaal Sportcentrum Papendal
11. Maandag 7 december, 18:30 uur
     Jong FC Groningen - Jong Vitesse | Sportpark Corpus den Hoorn

12. Maandag 18 januari, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong FC Twente | Nationaal Sportcentrum Papendal
13. Maandag 8 februari, 18:30 uur
     Jong FC Utrecht - Jong Vitesse | Sportpark "Trainingscompl"- Zoudenb
14. Dinsdag 16 februari, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong Sparta Rotterdam | Nationaal Sportcentrum Papendal
15. Maandag 22 februari
     geen wedstrijd Jong Vitesse
16. Maandag 7 maart, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong Brabant United | Nationaal Sportcentrum Papendal
17. Maandag 14 maart, 18:30 uur
     Jong De Graafschap - Jong Vitesse | Sportpark Dichteren
18. Maandag 4 april, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong Almere City FC | Nationaal Sportcentrum Papendal
19. Maandag 11 april, 18:30 uur
     Jong AZ - Jong Vitesse | Sportpark ’t Lood
20. Maandag 25 april, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong FC Volendam | Nationaal Sportcentrum Papendal
21. Maandag 2 mei, 18:30 uur
     Jong Achilles '29 - Jong Vitesse | Sportpark De Heikant
22. Maandag 9 mei, 18:30 uur
     Jong Vitesse - Jong FC Groningen | Nationaal Sportcentrum Papendal

Deze ploegen spelen een volledige competitie (uit en thuis) tegen elkaar.

De kampioen van de beloftencompetitie van het komende voetbaljaar mag een seizoen later (2016/17) aan de Jupiler-competitie deelnemen. De top vier van de eindranglijst start tijdens het seizoen 2016/17 in de tweede divisie van de nieuwe voetbalpiramide.

Jong Vitesse speelt al twee seizoenen om de prijzen. In het seizoen 2013/14 werden de Arnhemse beloftenen kampioen in beloftenpoule A. In de finale om het landelijke kampioenschap was Jong Feyenoord nog te sterk.

Een seizoen later, 2014-2015 werd Jong Vitesse met behoorlijke afstand landelijk kampioen van Nederland in de beloften competitie.
 

Bron: Supportersvereniging Vitesse / Foto's SV Deel online:  
https://cleanmat.eu/nl https://cleanmat.eu/nl