Vitesse-trainers vanaf 1914

1914/1915 Chadwick (voetbaltrainer) / Sutcliffe (voetbaltrainer)
1919/1920 Mac Pherson
1920/1922 Charles Griffith (voetbal manager)
1922/1923 Jan van Dort / Bram Evers
1923/1924 Jan van Dort
1924/1927 Robert William Jefferson
1927/1936 Heinrich Schwarz (voetbalmanager)
1936/1938 Gerrit van Wijhe
1938/1939 Gerrit Horsten
1939/1943 Gerrit Horsten / Ben Tap
1943/1944 Gerrit Horsten / Jacques Piederiet / Jan Zonnenberg
1945/1946 Gerrit Horsten / Jacques Piederiet
1946/1947 George Roper (football manager)
1947/1948 Arie van der Wel
1948/1954 Jan Zonnenberg
1954/1955 Joseph 'Pepi' Gruber
1955/1956 Joseph 'Pepi' Gruber
1956/1957 Joseph 'Pepi' Gruber
1957/1958 Louis Pastoor
1958/1959 Louis Pastoor
1959/1960 Louis Pastoor
1960/1961 Vidovic
1961/1962 Vidovic
1962/1963 Jan Zonnenberg
1963/1964 Jan Zonnenberg
1964/1965 Joseph 'Pepi' Gruber
1965/1966 Joseph 'Pepi' Gruber
1966/1967 Joseph 'Pepi' Gruber (tot september 1966)
  Frans de Munck
1967/1968 Frans de Munck
1968/1969 Frans de Munck
1969/1970 Cor Brom
1970/1971 Cor Brom
1971/1972 Cor Brom
1972/1973 Frans de Munck
1973/1974 Frans de Munck
1974/1975 Ned Bulatovic (onder supervisie van Jan de Bouter)
1975/1976 Ned Bulatovic (tot september 1975)
  Jan de Bouter (tot april 1976)
  Clemens Westerhof
1976/1977 Henk Wullems
1977/1978 Henk Wullems
1978/1979 Henk Wullems
1979/1980 Henk Wullems
1980/1981 Henk Wullems
1981/1982 Henk Wullems
1982/1983 Leen Looijen
1983/1984 Leen Looijen (tot februari 1984)
  Henk Hofstee
1984/1985 Clemens Westerhof
1985/1986 duo Janusz Kowalik/Henk 'Charley' Bosveld
1986/1987 Hans Dorjee/Niels Overweg
1987/1988 Hans Dorjee (tot juli 1987)
  Niels Overweg (tot september 1987)
  Bert Jacobs
1988/1989 Bert Jacobs
1989/1990 Bert Jacobs
1990/1991 Bert Jacobs
1991/1992 Bert Jacobs
1992/1993 Herbert Neumann
1993/1994 Herbert Neumann
1994/1995 Herbert Neumann
1985/1996 Ronald Spelbos (tot november 1995)
  Frans Thijssen
1996/1997 Leo Beenhakker (tot januari 1997)
  Henk ten Cate
1997/1998 Henk ten Cate
1998/1999 Artur Jorge (tot oktober 1998)
  Herbert Neumann
1999/2000 Herbert Neumann (tot oktober 1999)
  duo Edward Sturing/Jan Jongbloed (tot 1 januari 2000)
  Ronald Koeman
2000/2001 Ronald Koeman
2001/2002 Ronald Koeman (tot 3 december 2001)
  Edward Sturing
2002/2003 Mike Snoei (tot 28 maart 2003)
  Edward Sturing
2003/2004 Edward Sturing
2004/2005 Edward Sturing
2005/2005 Edward Sturing
2006/2007 Aad de Mos
2007/2008 Aad de Mos
2008/2009 Hans Westerhof (tot 30 december 2008)
2008/2010 Theo Bos

Eerstvolgende Wedstrijd

VITESSE - NAC BREDA
25-10-2014 om 18:30 uur
 

Zoeken

Vitesse