6 juni 2017 In de media

Prachtige opbrengst veiling bekershirts

De veiling van de KNVB Beker wedstrijdshirts hebben een prachtig totaalbedrag opgeleverd voor de Stichting Vitesse Betrokken: ruim zevenduizend euro.
De opbrengst van de dertien wedstrijdshirts gaat naar een viertal projecten van Vitesse Betrokken. Per project werd een aantal shirts geveild:

Vitesse OldStars: € 1.086,-
Vitesse Hattrick: € 1.558,-
Vitesse G-Trofee: € 1.395,-
Vitesse GOALS: € 3.825,-

Het bedrag ten behoeve van het project GOALS is dusdanig hoog door de veiling van de wedstrijdhsirts van Guram Kashia en Lewis Baker. Het shirt van Kashia bracht maar liefst € 2.200,- op, het shirt van Lewis Baker € 1.000,-. Gemiddeld bracht een shirt iets meer dan € 600,- op.

Robin Janssen, projectbegeleider namens Vitesse Betrokken: "Natuurlijk hoop je dat de shirts, helemaal na het winnen van de beker, veel opbrengen. Het totaalbedrag is echt fantastisch, boven verwachting. Hiermee kunnen we onze projecten een impuls geven en nog meer mensen in en rondom Arnhem iets moois bieden."

Vitesse / Foto’s SV

Hoofdsponsor: