Archief
Het definitieve Eredivisie-programma van Vitesse 19/06/2019

Het definitieve speelprogramma van de Eredivisie 2019 / 2020 is vastgesteld. Voor Vitesse zijn er geen speeldagen gewijzigd, wel zijn er een aantal aanvangstijden veranderd, ze zijn in onderstaand schema verwerkt.

Het definitieve speelprogramma:

Vitesse - Ajax zaterdag 3 augustus 18.30 uur
Willem II - Vitesse zaterdag 10 augustus 20.45 uur
Vitesse - PEC Zwolle vrijdag 16 augustus 20.00 uur
Heracles Almelo - Vitesse zaterdag 24 augustus 19.45 uur
Vitesse - AZ zondag 1 september 14.30 uur
PSV - Vitesse zaterdag 14 september 18.30 uur
Vitesse - Fortuna Sittard zaterdag 21 september 20.45 uur (Airborne-wedstrijd)
RKC Waalwijk - Vitesse zondag 29 september 14.30 uur
Vitesse - FC Utrecht zondag 6 oktober 14.30 uur (gewijzigd)
VVV Venlo - Vitesse zaterdag 19 oktober 20.45 uur
Vitesse - ADO Den Haag zaterdag 26 oktober 19.45 uur
FC Emmen - Vitesse zondag 3 november 12.15 uur
Vitesse - FC Groningen vrijdag 8 november 20.00 uur
Sparta Rotterdam - Vitesse zondag 24 november 16.45 uur
sc Heerenveen - Vitesse vrijdag 29 november 20.00 uur
Vitesse - Feyenoord zondag 8 december 12.15 uur
FC Twente - Vitesse zaterdag 14 december 20.45 uur
Vitesse - VVV Venlo zondag 22 december 16.45 uur

(winterstop)

Fortuna Sittard - Vitesse vrijdag 17 januari 18.30 uur
Vitesse - FC Emmen zondag 26 januari 12.15 uur
ADO Den Haag - Vitesse zaterdag 1 februari 18.30 uur
FC Groningen - Vitesse zaterdag 8 februari 18.30 uur
Vitesse - sc Heerenveen zondag 16 februari 12.15 uur
Vitesse - PSV zondag 23 februari 14.30 uur
PEC Zwolle - Vitesse zaterdag 29 februari 19.45 uur
Vitesse - FC Twente zaterdag 7 maart 20.45 uur
FC Utrecht - Vitesse zaterdag 14 maart 20.45 uur
Vitesse - Willem II zaterdag 21 maart 19.45 uur
AZ - Vitesse zaterdag 4 april 20.45 uur
Vitesse - RKC Waalwijk zaterdag 11 april 18.30 uur
Ajax - Vitesse donderdag 23 april 20.45 uur
Vitesse - Sparta Rotterdam zondag 26 april 16.45 uur 
Vitesse - Heracles Almelo zondag 3 mei 14.30 uur
Feyenoord - Vitesse zondag 10 mei 14.30 uur

KNVB Beker
Eerste ronde: dinsdag 29, woensdag 30, donderdag 31 oktober
Tweede ronde: dinsdag 17, woensdag 18, donderdag 19 december
Achtste finales: dinsdag 21, woensdag 22, donderdag 23 januari
Kwartfinales: dinsdag 11, woensdag 12, donderdag 13 februari
Halve finales: dinsdag 3, woensdag 4, donderdag 5 maart
Finale: zondag 19 april
 
Play-offs Europees ticket
Halve finale: donderdag 14 en zondag 17 mei
Finale: woensdag 20 en zaterdag 23 mei


Het volledige concept speelprogramma is HIER te downloaden (Bron: KNVB; 1.1 MB PDF-file)


 
Bron: Supportersvereniging Vitesse - KNVB / Foto's SV Deel online:  
https://cleanmat.eu/nl https://cleanmat.eu/nl